Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Opis systemu jednej baterii - DEDRA SAS+ALL

2020-12-08
Opis systemu jednej baterii - DEDRA SAS+ALL

Systemy elektronarzędzi akumulatorowych, czyli o co ten cały hałas

Rozwój technologii litowo-jonowej pozwolił, na to, żeby elektronarzędzia akumulatorowe zdobyły dużą część rynku. Ich niewątpliwe zalety jak mobilność urządzeń, które nie potrzebują ciągłego zasilania przewodowego, brak efektu pamięci, który bardzo mocno dokuczał wcześniejszej technologii, oraz duża pojemność baterii, pozwoliły na bardzo szeroką popularyzację tej technologii. Niestety sytuacja do tej pory przypominała lata 90 rynku telefonów komórkowych, kiedy każdy z producentów w obrębie swojej marki posiadał różne baterie, ładowarki, zasilacze. Wiązało się to z tym, że mając dwa urządzenia tego samego producenta, nie mogliśmy ich naładować tą samą ładowarką. Podobnie jest z elektronarzędziami.

Ostatnie lata jednak pozwalają z dużą dozą optymizmu patrzeć w przyszłość, ponieważ coraz liczniej pojawiają się na rynku systemy jednego akumulatora tj. elektronarzędzi zasilanych bateriami o różnych pojemnościach, ale jednym typie uchwytu. Odpada więc problem magazynowania, niekompatybilności baterii, problem utylizacji nieużywanych akumulatorów i wiecznie ginącej właściwej ładowarki.

Przed kupnem elektronarzędzi akumulatorowych, warto przyjrzeć się i dogłębnie zastanowić, który system będzie dla nas najbardziej odpowiedni i który oferuje największą możliwość rozwoju w obrębie danego systemu.

My promujemy i sprzedajemy jeden z najlepszych systemów elektronarzędzi w średniej półce jakościowo-cenowej, system od renomowanego Polskiego producenta, czyli DEDRA SAS+ALL.

Od zera do bohatera – czyli jak system SAS+ALL stał się liderem elektronarzędzi akumulatorowych w Polsce

System jednego akumulatora SAS+ALL zaprezentowany został wiosną 2019. Oferował wtedy „tylko” 6 produktów. Jest to mała liczba urządzeń, patrząc z perspektywy obecnej liczby elektronarzędzi znajdujących się w tym systemie – tj. blisko 40 samych urządzeń, do tego dochodzi kilka wariantów akumulatorów i ładowarek, oraz zintegrowany system transportowy co łącznie już teraz daje 60 produktów. DEDRA wprowadzając sukcesywnie do oferty kolejne narzędzia zasilane jednym akumulatorem pięła się po drabince producentów oferujących kompleksowe rozwiązania akumulatorowe. Obecnie oferując tak szeroką gamę narzędzi i elektronarzędzi w systemie jednej baterii SAS+ALL można śmiało powiedzieć, że jest liderem na Polskim rynku. Jeżeli dopiero zaczynasz kompletację swoich narzędzi jest to marka, którą musisz wziąć mocno pod uwagę, ponieważ oferuje obecnie największe możliwości rozwoju narzędzi w obrębie jednego systemu akumulatorowego. Jeżeli już masz kilka elektronarzędzi konkurencji być może warto przeskoczyć na DEDRA SAS+ALL i nadawać tempo rozwoju, a nie nadganiać.

Narzędzia DEDRA system SAS+ALL

System jednej baterii SAS+ALL– Nie tylko podstawowe narzędzia

Obecnie wielu producentów oferuje „system jednego akumulatora”. Trzeba być czujnym, aby nie wejść w ślepą ścieżkę ewolucji. Co nam po takim systemie, jeżeli nie oferuje nam takich narzędzi jakich potrzebujemy. W końcu nie samą wiertarko-wkrętarką warsztat stoi.

Zyskujący na popularności ruch majsterkowania tzw. DIY generuje potrzebę dostarczenia narzędzi dobrej jakości w doskonałej cenie, często do nietypowych zadań. Naprzeciw tych oczekiwań wychodzi DEDRA ze swoim systemem SAS+ALL, w którym średnio co miesiąc pojawiają się minimum dwa nowe elektronarzędzia.

Zapewnia to stały rozwój systemu dostarczając przemyślanych konstrukcji dla majsterkowiczów oraz zawodowców.

Co wyjątkowe przy linii elektronarzędzi akumulatorowych od DEDRY w stosunku do linii elektronarzędzi innych producentów z tego segmentu rynku, to wszystkie elektronarzędzia mają znormalizowane końcówki robocze. Po zakupie pilarki do drewna nie musisz się zastanawiać, czy taką tarczę uda się później zakupić na rynku. Czy masz jeszcze dostępne w garażu tarcze do cięcia w rozmiarze 115 mm? Pewnie nie, dlatego DEDRA wprowadziła wyłącznie szlifierki z rozmiarami tarczy 125 mm. Przy wyborze systemu elektronarzędzi naprawdę warto zwrócić na to uwagę.

Piła tarczowa akumulatorowa DED7064

W ofercie DEDRY znajdziesz narzędzia akumulatorowe:

Dmuchawa ogrdowowa do liści DED7092

Pielęgnacja ogrodu w trybie turbo

Wydawać by się mogło, że DEDRA zasiliła już wszystko co można było jedną baterią. Wtedy usłyszeliśmy „potrzymaj mi akumulator” bo kolejnych narzędzi nie ma końca. Na przełomie 2019/2020 DEDRA zaoferowała swoje pierwsze produkty do pielęgnacji i utrzymania ogrodu zasilane jak się domyślacie jednym rodzajem akumulatora. Tak więc do oferty wprowadzone zostały:

Tak szeroka gama urządzeń pozwala bezpiecznie podjąć decyzję o wyborze marki DEDRA SAS+ALL do kompletowania swojego zestawu narzędzi czy to tych typowych dotyczących prac domowych/warsztatowych czy też prac ogrodniczych.

Dodaktowo system jednego akumulatora pozwala na wykorzystywanie jego elementów podczas szeroko rozumianej rekreacji. Cięcie drewna na ognisko pójdzie zdecydowanie szybciej piłą szablastą czy pilarką akumulatorową. A lampa warsztatowa akumulatorowa DED7071 sprawdzona została w naprawdę ekstremalnych warunkach. Zresztą patrzcie niżej.

Lampa warsztatowa akumulatorowa DED7071

Nie zasypiaj gruszek w popiele – czyli jak nie osiąść na laurach

DEDRA pomimo zajęcia niekwestionowanej pozycji lidera na Polskim rynku narzędzi w systemie jednego akumulatora, nie przestaje się rozwijać. DEDRA na początek roku 2021 planuje znów bardzo znacząco rozwinąć system DEDRA SAS+ALL o nowe modele. Można nawet powiedzieć, że początek 2021 roku będzie nowym otwarciem, gdyż pojawi się kilkadziesiąt nowości.

Do oferty zostaną wprowadzone między innymi, pierwsze radio budowlane i głośnik (tak, pierwsze, bo już trwają też pracę nad kolejnymi modelami które pojawią się w późniejszej części roku), w pełni funkcjonalne kompresory, nożyce do trawy, strug do drewna, oraz warianty już dostępnych w ofercie modeli. W sprzedaży pojawi się kompaktowa młotowiertarka udarowa, mocniejszy klucz udarowy z silnikiem bezszczotkowym, czy nożyce do żywopłotu z możliwością podłączenia dwóch baterii jednocześnie. W sprzedaży pojawia się również nowe torby transportowe przeznaczone do transportu baterii i ładowarek. Słowem, będzie się działo!

A w perspektywie końca 2021 roku DEDRA chwalić się będzie blisko 100 (S E T K Ą) produktów zasilanych jednym typem akumulatora, a cała gama będzie rozbudowywana także o akcesoria, ładowarki, czy systemy transportowe dodatkowo zwiększająca tę liczbę! Wszystkie te nowości oczywiście pojawią się w naszym sklepie i mamy nadzieję także w Twoim garażu.

Pełna gama elektronarzędzi DEDRA SAS+ALL to już blisko 40 urządzeń
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 2199 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
ok
2023-12-05
Ok. polecam
pixel