Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Glebogryzarki akumulatorowe

( ilość produktów: 1 )

Glebogryzarki akumulatorowe - doskonałe do prac w ogrodach 

Glebogryzarka akumulatorowa to w dużym uproszczeniu maszyna służąca do spulchniania ziemi. Jest to ważny etap przygotowawczy gleby, który polega na jej przecinaniu i rozdrabnianiu za pomocą ostrych noży. To pozwala odpowiednio napowietrzyć ziemię oraz przedostać się do jej głębszych warstw i zaopatrzyć ją w niezbędne składniki odżywcze. Dzięki takiemu opracowaniu ziemi rośliny rosną o wiele lepiej. Glebogryzarka może być stosowana w przypadku dowolnych gleb, zapewniając wiele korzyści.

Glebogryzarki akumulatorowe to urządzenia niezastąpione podczas wykonywania prac ogrodowych na mniejszych działkach. Wyposażone w obrotowe, ostre noże, skutecznie rozdrabniają i przecinają nawet niewielkie fragmenty gleby, usuwając w ten sposób nagromadzoną materię organiczną, użyźniając i wyrównując grunt. Glebogryzarki akumulatorowe cechuje przede wszystkim ich wysoka mobilność, przy jednoczesnym zachowaniu ekologicznego podejścia do środowiska.

Już wyjaśniamy o co chodzi. Zasilanie akumulatorowe sprawia, iż taka glebogryzarka na akumulator nie potrzebuje stałego dostępu do sieci elektrycznej – wystarczy naładowana bateria, aby móc korzystać z urządzenia.

A co z ekologią, zapytacie?

Zazwyczaj największą mobilność posiadają urządzenia spalinowe, które działają na paliwo i również nie potrzebują dostępu do gniazdka. Produkują one jednak dużo toksycznych spalin, negatywnie wpływając na otaczające nas organizmy żywe. Akumulatorowa glebogryzarka, nie korzysta z paliwa, a więc i nie wytwarza spalin.

Ponadto glebogryzarki akumulatorowe są zazwyczaj lżejsze niż modele elektryczne czy spalinowe, a także generują zdecydowanie mniej hałasu, za co szczególnie Wam wdzięczni będą osoby z najbliższego otoczenia ;)

W ofercie naszego sklepu oczywiście również znajduje się tego typu urządzenie. Glebogryzarka akumulatorowa DEDRA SAS+ALL DED7190V zasilana jest za pomocą dwóch akumulatorów. Dodatkowo wyposażona została w bezszczotkowy silnik, który najefektywniej wykorzystuje moc pracy akumulatorów. Szerokość robocza tej glebogryzarki na akumulator wynosi aż 36 cm, co pozwala zapewnić niezwykle szybką, bardzo wydajną pracę. Glebogryzarka wyposażona jest w zestaw czterech niezwykle ostrych noży, o średnicy 200 mm, co pozwala na wgryzanie się w ziemię na głębokość nawet 220 mm. Sprawdzi się ona idealnie w przypadku wykonywania przygotowawczych prac w ogrodzie czy na działce.  

Akumulatorowa glebogryzarka - sprawdź sam

Akumulatorowa glebogryzarka to funkcjonalna maszyna idealna dla osób ceniących sobie komfort oraz wydajność wykonywanej pracy. Dzięki zastosowanemu systemowi nie wymaga ona wykorzystania do pracy benzyny, dlatego też nie emituje spalin i zanieczyszczeń, jest przyjazna dla środowiska naturalnego. To wiele korzyści szczególnie ważnych dla tych użytkowników, którzy potrzebują pomocy podczas wykonywania prac w obrębie działki i ogrodu. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem elektronarzędzi akumulatorowych z linii SAS+ALL dostępnym na naszej stronie internetowej, a także całą resztą sprzętu i osprzętu ze świata elektronarzędzi.      

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 2754 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-14
Szybko i sprawnie
2024-06-10
Towar zgodny z opsem szybka realizacja polecam w 100%
pixel