Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pompy wody

( ilość produktów: 11 )

Systemy nawadniania– hydrofory, pompy wody

Chcąc zadbać o to, aby ogród prezentował się jak najlepiej, a kwiatom i drzewom niczego nie brakowało, z pewnością warto zdecydować się na montaż skutecznego systemu nawadniania. W ofercie naszego sklepu dostępny jest m.in. najlepszej jakości hydrofor do wody, pompa zanurzeniowa do studni czy nowoczesna pompa ogrodowa samozasysająca. Warto zapoznać się z dostępnymi możliwościami. 

Hydrofory - odpowiednie ciśnienie to podstawa

Hydrofor to bardzo ważny element pozwalający na skuteczne i wydajne działanie instalacji wodnej, którą zasila pompa ogrodowa do wody. Hydrofor do studni to specjalny zbiornik ciśnieniowy, który pozwala na utrzymanie odpowiedniego ciśnienia w poszczególnych rurach. Wykorzystując hydrofor do studni głębinowej można zapobiec włączaniu się pompy przy każdym odkręcaniu kranu.  Zasada w oparciu, o którą działa hydrofor do wody ze studni jest bardzo prosta. W określonym zbiorniku zgromadzona jest woda, a także powietrze w postaci pewnej poduszki. Kiedy użytkownik chce zaczerpnąć wodę odkręca kran i w tym momencie powietrze się rozpręża, a co za tym idzie ciśnienie spada. Gdy ciśnienie osiągnie krytyczny moment uruchamia się wyłącznik ciśnieniowy hydrofor i pompa ogrodowa. Wybierając hydrofor należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to jakie jest ciśnienie wytwarza dana pompa zanurzeniowa. Jest to bardzo ważne, ponieważ ciśnienie nie powinno być większe niż to, jakie zbiornik może wytrzymać. Wszelkie parametry są opisane w ofercie. 

Pompa ogrodowa - zasilenie instalacji w wodę

Kolejnym wartym uwagi produktem dostępnym w ofercie jest  pompa zanurzeniowaPozwala ona na wypompowanie wody czystej lub lekko zabrudzonej z różnych zbiorników wodnych.  Pompa zanurzeniowa do wody brudnej i czystej świetnie sprawdza się w gospodarstwach domowych, a także w gospodarstwach rolnych czy na działkach rekreacyjnych. Można ją także wykorzystywać, aby skutecznie i szybko osuszyć dany teren, na którym planuje się zrealizowanie jakiegoś projektu budowlanego.  Pompa do wody powinna posiadać trwałą obudowę, wykonaną z solidnych materiałów, a także mocną konstrukcję, dzięki której będzie świetnie działać przez lata. Poszczególne modele posiadać mogą także także wygodny uchwyt, dzięki czemu można je przenosić z miejsca na miejsce, a także wystarczająco długi kabel.   

Hydrofor ogrodowy i pompa zanurzeniowa do wody to urządzenia, które pozwalają stworzyć sprawny i efektywny system nawadniania. Warto skorzystać z dostępnej oferty i wybrać modele, które najlepiej sprawdzą się w danej sytuacji. Poszczególne pompy ogrodowe różnią się od siebie między innymi mocą, napięciem oraz wymiarami. Hydrofory w swoim działaniu wykorzystują nowoczesne technologie dzięki czemu jeszcze lepiej spełniają swoje główne zadania. Warto zaznaczyć, że wybór hydroforu powinien być zależy od rodzaju posiadanej pompy do wody

Zapraszamy do zapoznania się również z pozostałymi elementami systemów nawadniania, które dostępne są w naszym sklepie oraz z całą kategorią dom i ogród wśród której znajdują się wszystkie niezbędne do pielęgnacji swojego skrawka ziemi, maszyny ogrodnicze i inne np. ręczne narzędzia ogrodowe.  

Marka
Przedziały cenowe
Cena
-
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 2701 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-25
Wszystko świetnie Pasuje
2024-05-24
Ok
pixel