Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kosiarki

( ilość produktów: 3 )

Trawnik to wizytówka ogrodu i Twojego domu

Ozdobą każdego ogrodu, jest niewątpliwie zadbany i odpowiednio wypielęgnowany trawnik. Chcąc zachować jego piękny wygląd należy pamiętać o systematycznym koszeniu trawnika. W tym celu warto nabyć odpowiednią kosiarkę, która nie tylko podoła wykonywanej pracy, ale też zapewni komfort użytkowania w różnych warunkach.

Koniec z hałasem i kablami - kosiarki akumulatorowe DEDRA SAS+ALL

W dobie rozwoju technologii elektronarzędzi domowych i ogrodniczych zasilanych bateriami, warto rozważyć zakup kosiarki akumulatorowej.
W swojej ofercie posiadamy kosiarki akumulatorowe z sytemu DEDRA SAS+ALL zasilane akumulatorami 18V.

Jeżeli masz dość potykania się o przewód elektryczny, który jest nieodzownym elementem związanym z użytkowaniem kosiarek elektrycznych. Jeżeli obawiasz się przypadkowego przecięcia przewodu elektrycznego, a co za tym idzie porażenia prądem, czy też uciążliwy jest dla Ciebie, Twoich domowników bądź sąsiadów, zapach spalin i hałas silnika jaki emitują kosiarki spalinowe, a czyszczenie świec czy regulacja gaźnika to zbyt czasochłonne zajęcia, to kosiarka akumulatorowa z systemu DEDRA SAS+ALL są idealnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.

Zadbaj o swój ogród - chroń środowisko

Akumulatory do narzędzi ogrodowych DEDRA SAS+ALL są kompatybilne z pozostałymi elektronarzędziami z rodziny SAS+. Dzięki temu znika problem przechowywania, ładowania i utylizacji wielu akumulatorów. Wybierając urządzenia z systemu jednego akumulatora chronisz środowisko ograniczając tzw. ślad węglowy wytwarzany podczas produkcji akumulatorów. W naszej ofercie urządzeń akumulatorowych DEDRA SAS+ALL znajdziecie Państwo wiertarko-wkrętarki, szlifierki kątowe, młotowiertarki, zszywacze, gwoździarki, wyrzynarki, pilarki, piły tarczowe, wyciskacze do mas silikonowych, mieszadła do zapraw, multinarzędzie, odkurzacze akumulatorowe, klucze udarowo obrotowe oraz zakrętarki. Aby ułatwić Państwu zapoznanie się z naszą ofertą proponujemy przygotowane przez nas kolekcje elektronarzędzi akumulatorowych do pielęgnacji ogrodu przydatne dla każdego miłośnika swojego domu. Znajdziecie w nich Państwo kosiarki akumulatorowe, dmuchawy do liści na baterie, nożyce do żywopłotu 18V, wydajne podkaszarki i kosy akumulatorowe.

Kosiarka akumulatorowa - jej zalety

Kosiarki akumulatorowe DEDRA SAS+ALL wymagają od użytkownika jedynie naładowanych baterii 4.0 Ah bądź 5.0 Ah (model 5,0Ah DED7035 już wkrótce dostępny) i kluczyka do zwolnienia blokady zabezpieczającej przed przypadkowym uruchomieniem.
Kolejną istotną zaletą jest waga urządzeń. Wszystkie dostępne modele kosiarek akumulatorowych cechują się bardzo niską wagą, co zdecydowanie ułatwia ich transport i użytkowanie.
Równie istotną korzyścią wynikającą z użytkowania kosiarki akumulatorowej DEDRA SAS+ALL jest fakt, że wyposażone zostały w centralną regulację wysokości koszenia co sprawia, że przygotowanie kosiarki do odpowiedniej wysokości koszenia zajmuje kilka sekund i nie wymaga dodatkowych narzędzi.
Hałas emitowany przez urządzenia akumulatorowe jest na dużo niższym poziomie niż w przypadku urządzeń spalinowych czy elektrycznych, dzięki temu możliwe jest koszenie o różnych porach dnia bez narażania się na nieprzyjemne uwagi ze strony współdomowników czy sąsiadów.

Jaką kosiarkę akumulatorową wybrać?

Decydując się na zakup kosiarki akumulatorowej DEDRA SAS+ALL, głównym czynnikiem branym pod uwagę, będzie niewątpliwie powierzchnia trawnika jaki mamy do skoszenia oraz szerokość koszenia jaką możemy uzyskać użytkując dany model.
W swojej ofercie posiadamy dwa modele kosiarek akumulatorowych DEDRA SAS+ALL, do których zasilania zalecamy użycie baterii 4.0 Ah lub 5.0 Ah. W ofercie naszego sklepu znajdują się również akumulatory o pojemności 2.0 Ah jednak ta pojemność, będzie zbyt niska, aby można było efektywnie zasilać tymi akumulatorami kosiarki akumulatorowe DEDRA SAS+ALL. Pierwszy model jaki posiadamy w ofercie naszego sklepu DED7198 to kosiarka zasilana jednym akumulatorem 18V o pojemności 4.0 Ah lub 5.0 Ah. Czas koszenia na baterii 4Ah wynosi ok. 30 min, a powierzchnia jaką jesteśmy w stanie skosić to w przybliżeniu 300m². Do ogrodów o powierzchni 300-500m² polecamy model DED7199 zasilany dwoma bateriami 18V o pojemności 4.0 Ah i 5.0 Ah. Czas pracy topowym modelem kosiarki akumulatorowej DEDRA SAS+ALL wynosi w przybliżeniu 50 min. Należy jednak pamiętać, że są dodatkowe czynniki takie jak chociażby kształt podłoża czy ilość drzewek i krzaków wokół których spędzimy więcej czasu pielęgnując podłoże niż na otwartym obszarze, gdzie mamy tylko trawę. Czynniki te mogą skutecznie spowolnić naszą pracę i finalnie nie będziemy w stanie skosić trawy na deklarowanej powierzchni, dlatego warto o tym pamiętać dokonując wyboru kosiarki akumulatorowej DEDRA SAS+ALL.
Oba modele kosiarek akumulatorowych DEDRA SAS+ALL dostępne w naszym sklepie, zaprojektowane zostały w taki sposób aby w pełni zadowolić potencjalnych użytkowników.
Silniki montowane w kosiarkach akumulatorowych DEDRA SAS+ALL, to silniki bezszczotkowe, gwarantujące bezawaryjną i bezobsługową prace przez długi czas. Szerokość koszenia w modelu DED7198 wynosi 33 cm, a w modelu DED7199 szerokość robocza to 37 cm. Oba modele posiadają centralną regulację wysokości koszenia, dzięki której płynnie i bez wysiłku możemy dobrać wysokość pracy ostrza w przedziale od 25 do 75mm. Manewrowanie kosiarką ułatwi nieduża waga urządzeń oraz odpowiednio dobrana średnica kółek jezdnych. Dla bezpieczeństwa użytkownika oba modele wyposażone zostały w kluczyk bezpieczeństwa, uniemożliwiający przypadkowe uruchomienie np. przez dzieci.

Kosiarka akumulatorowa SAS + ALL i jej główne zalety:

  • Łatwość obsługi i konserwacji – urządzenie bardzo intuicyjne, proste w obsłudze nie wymagające dodatkowej konserwacji poza podstawowymi czynnościami jak czyszczenie czy zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem poprzez wyciągnięcie kluczyka bezpieczeństwa,
  • Cicha praca – poziom hałasu zdecydowanie niższy niż w przypadku urządzeń spalinowych,
  • Lekka konstrukcja – bardzo niska waga urządzenia daje duży komfort przy przenoszeniu i transporcie,
  • Centralny system regulacji wysokości koszenia – bardzo wygodny system w jaki wyposażono oba modele,
  • Kosz siatkowy z pokrywą z tworzywa sztucznego – łatwy do opróżniania i czyszczenia, łatwy do przechowywania i transportu

Idąc z duchem czasu, może i Ty powinieneś zdecydować się na zakup kosiarki akumulatorowej DEDRA SAS+ALL jakie są dostępne w ofercie naszego sklepu. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i w razie jakichkolwiek pytań – pamiętaj – jesteśmy dla Ciebie i z chęcią odpowiemy na wszystkie wątpliwości bądź niejasności!Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 2841 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-13
Szybka wysyłka, produkty zgodne z opisem.
2024-07-08
Wszytko było OK, szybka przesyłka.
pixel