Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Oczyszczacze powietrza Descon

( ilość produktów: 4 )

Popularne oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze powietrza powoli stają się standardowym wyposażeniem każdego domu, a nawet zakładu pracy. Jest to związane z niewątpliwymi zaletami tego typu sprzętu. Dzięki nim można w bardzo prosty, a przy okazji oszczędny sposób zadbać o jakość powietrza w mieszkaniu. Oczyszczacze powietrza Descon należą do urządzeń cieszących się szczególnym uznaniem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Wydajny i funkcjonalny oczyszczacz powietrza Descon


Jedną z najważniejszych korzyści wynikających z użytkowania oczyszczaczy powietrza jest ich skuteczność w oczyszczaniu powietrza w pomieszczeniach zamkniętych. Efektywność urządzenia, która sprawia, że powietrze w danym pomieszczeniu w szybki sposób zostanie oczyszczone ze wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń tj. np. z roztoczy, bakterii, wirusów czy smogu. Oczyszczacze powietrza Descon cechują się relatywnie niskim poborem prądu (55 W i 70 W) przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego przepływu powietrza (272 m³/h lub 483 m³/h). Ponadto na uwagę zasługuje cicha praca  tych urządzeń. Poziom natężenia hałasu nie przekracza granicy 62 dB(A). Dzięki temu urządzenia mogą pracować również w trybie nocnym w pomieszczeniach sypialnych nie powodując uciążliwego hałasu.

Czym wyróżnia się model oczyszczacza powietrza DA-P055?

Przede wszystkim model DA-P055 wyposażony jest w lampę UV-C, rozbudowany system filtracji oraz timer. Pozwala na precyzyjne dostosowanie trybu pracy w zależności od potrzeb i miejsca użytkowania. Jego parametry sprawiają, że oczyszczacz powietrza DESCON DA-P055 nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach do 30 m².

Skuteczna filtracja powietrza dużych pomieszczeń - DESCON DA-P070

Topowa wersja naszego oczyszczacza powietrza - DA-P070 posiada wszystkie funkcje w jakie wyposażony został mniejszy model (DA-P055). Oczyszczacz powietrza posiada czytelny ekran LCD wraz z dotykowym panelem sterowania, wbudowany jonizator, możliwość przełączenia ze standardowego trybu na TURBO, a także bardzo przydatny elektroniczny wskaźnik czystości powietrza. Ze względu na szeroką funkcjonalność, moc i wymiary, DESCON DA-P070 sprawdzi się nawet w pomieszczeniu o wielkości 50 m².

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania oczyszczaczy powietrza Descon

Jeszcze jedną istotną cechą obu modeli jest specjalne zabezpieczenie odcinające zasilanie w urządzeniu, na wypadek przypadkowego otwarcia osłony pod którą znajduje się filtr. Zabezpieczenie to chroni np. małe dzieci, które mogłyby nieświadomie i niepostrzeżenie próbować ingerować w konstrukcję urządzenia.
Dokonując zakupu warto brać pod uwagę najważniejszy parametr czyli kubaturę pomieszczenia do jakiej dedykowany jest dany model. Również elektroniczny panel, w jaki wyposażony jest model DA-P070, może być czynnikiem determinującym zakup tego konkretnego modelu, nawet przy mniejszej kubaturze pomieszczenia, w którym docelowo oczyszczacz powietrza Descon ma pracować.
Oprócz samych oczyszczaczy, w sprzedaży dostępne są akcesoria zamienne jak np. filtry. Do modelu DA-P055 dostępny jest jeden zintegrowany filtr DA-P0551 (połączenie filtra węglowego z filtrem HEPA), natomiast do modelu DA-P070 dostępny jest komplet 3 filtrów zamiennych DA-P0701 (wstępny, węglowy i HEPA). Zadaniem filtrów jest zatrzymanie zarówno cząsteczek zanieczyszczonego powietrza (zwłaszcza pyły zawieszone np. PM 2,5), jak i alergeny, drobnoustroje, wirusy, bakterie czy roztocza. Dzięki wysokiemu poziomowi absorbcji i filtracji oczyszczacze powietrza Descon nawet w stanie pozbyć się nieprzyjemnych zapachów jak np. dym papierosowy.

Korzyści z zastosowania oczyszczacza powietrza Descon w swoim domu lub biurze


Dlaczego właściwie warto zdecydować się na zakup profesjonalnego oczyszczacza powietrza marki Descon? Istnieje przynajmniej kilka ważnych powodów. Na samym początku warto wspomnieć o nękającym Polskę problemie smogu. To nic innego, jak pyły zawieszone obecne w powietrzu, którym oddychamy. Są wyjątkowo szkodliwe dla ludzkiego zdrowia, przez co mogą być przyczyna przedwczesnych zgonów. Smog najbardziej daje nam się we znaki w sezonie grzewczym. Tym samym, jeżeli jesteśmy zainteresowani oczyszczeniem naszego domu bądź mieszkania ze szkodliwych pyłów, dobrym rozwiązaniem będzie oczyszczacz powietrza DA-P055, który jest w stanie wyeliminować smog na przestrzeni 30 m². W efekcie osoby przebywające w pomieszczeniu nie muszą wdychać żadnych groźnych związków.
W przypadku większych pomieszczeń do 50 m² idealnym rozwiązaniem będzie oczyszczacz powietrza DA-P070. Oba modele zapewniają filtrację powietrza na najwyższym poziomie ze skutecznością ok.99,9%.
Filtr węglowy w który zaopatrzone są oba modele oczyszczaczy Descon pochłania wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu tytoniowego czy spalenizny. Reasumując oczyszczacze powietrza Descon są idealnym rozwiązaniem dla alergików, osób starszych, z problemami oddechowymi, wyczulonych na nieprzyjemne zapachy, jednym słowem każdy użytkownik odczuje korzyści z przebywania w pomieszczeniu z oczyszczonym powietrzem, co znacząco przekłada się na dobre samopoczucie, lepszy sen czy ogólną poprawę zdrowia.

Nowoczesny design oczyszczaczy powietrza Descon


W sprzęcie służącym oczyszczaniu powietrza liczy się nie tylko wydajność i skuteczność, ale również wygląd. W końcu stanowi on element wyposażenia wnętrza. Dlatego nowocześni producenci przykładają dużą uwagę do designu swoich urządzeń. Oczyszczacz powietrza DA-P055 oraz DA-P070 cechują nowoczesny design
Projekt urządzeń zakłada uniwersalność. Dzięki stonowanej kolorystyce oraz delikatnie obłym kształtom sprawdzą się w każdym domu, niezależnie od jego wystroju. Oczyszczacz powietrza DA-P070 ma niską wagę, waży zaledwie 9,5 kg. To niewiele, jeśli weźmie się pod uwagę jego niezwykłą wydajność. Poręczne wymiary oraz rozsądna waga sprawiają, że urządzenie można dowolnie przenosić z miejsca na miejsce. Znajdzie swoje zastosowanie zarówno w sypialni czy pokoju dziecięcym, jak i gabinetach czy w salonie. Oczyszczacz o uniwersalnym charakterze będzie prezentować się znakomicie nawet w przypadku zmiany wystroju wnętrza. Jest więc bardzo rozsądną inwestycją w swoje zdrowie.
Zainteresowanych profesjonalnymi oczyszczaczami powietrza Descon zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi przedstawiciele pomogą w wyborze urządzenia, które najlepiej sprosta Państwa oczekiwaniom. Ponadto odpowiemy na pozostałe pytania dotyczące asortymentu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 2867 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-22
Wszystko super! Towar dostarczony terminowo zgodnie z opisem!
2024-07-19
Firma spoko dobry kontakt
pixel