Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Termowentylatory i promienniki podczerwieni

( ilość produktów: 8 )

Czym jest i do czego służy termowentylator?

Termowentylatory to małe urządzenia generujące ciepło. Służą przede wszystkim do strefowego dogrzewania pomieszczeń, co znaczy, że wolno oddają ciepło, a jego dystrybucja jest w obszarze, gdzie znajduje się urządzenie. Jeśli potrzeba potrzeba ogrzać całe pomieszczenie warto rozważyć zakup np. grzejnika olejowego bądź konwektorowego. Oczywiście w małych pomieszczeniach jak np. łazienka, termowentylator w zupełności wystarczy.

Termowentylator dopasowany do potrzeb

W naszej ofercie znajdą Państwo termowentylatory DESCON o różnych cechach własnych i różnej mocy. I tak podstawowy model termowentylatora DA-T200 to urządzenie o maksymalnej mocy 2000W. Wbudowany termostat pozwala na ustawienie odpowiedniej temperatury. Ustawiasz, włączasz nawiew i cieszysz się stałe dostępnym ciepłem. Do wyboru są 3 poziomy nawiewu (chłodny, ciepły, gorący) pozwolą na dostosowanie temperatury w otoczeniu grzejnika elektrycznego zgodnie z potrzebami, a sama konstrukcja urządzenia pozwala na uzyskanie większego przepływu powietrza niż w termowentylatorach z ceramicznym elementem grzejnym.

Termowentylator DA-T201 to grzejnik elektryczny popularnie określany jako farelka, o bardzo podobnych cechach do powyższego modelu, natomiast jego największą zaletą jest fakt, że umożliwia pracę zarówno w pionie jak i w poziomie. Oba te urządzenia wyposażone zostały w zabezpieczenie przed przegrzaniem co sprawia, że produkty te są bezpieczne w użytkowaniu.

Technologia PTC - ceramiczna grzałka - wady i zalety

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również termowentylatory z ceramicznym elementem grzejnym (PTC). Zastosowanie tego elementu sprawia, że przetłaczane przez wbudowany wentylator powietrze, ma bezpośrednią styczność z rozgrzanym, ceramicznym elementem wewnątrz urządzenia. Taka konstrukcja sprawia, że przepływ powietrza jest wolniejszy niż w klasycznym termowentylatorze wyposażonym w grzałkę, natomiast odczuwalne powietrze jest cieplejsze.

W naszym sklepie znajdą Państwo podstawowy termowentylator z ceramicznym elementem grzejnym DA-T180C o mocy 1800W oraz dwa modele wyposażone dodatkowo w funkcję oscylacji, co pozwala na lepszą dystrybucję ciepłego powietrza wewnątrz pomieszczenia DA-T184CS o mocy 1500W i DA-T182CS o mocy 1800W. Wszystkie trzy modele posiadają 3 poziomy nawiewu (chłodny, ciepły, gorący). Również i te termowentylatory DESCON wyposażone zostały w zabezpieczenie przed przegrzaniem co sprawia, że produkty są bezpieczne w użytkowaniu.

Jak ogrzać miejsca, których nie można zamknąć? Promiennik podczerwieni - wydajne źródła ciepła nawet na dworze

Ogród, altana, miłe towarzystwo, dzień chylący się ku końcowi. Wspaniały czas, gdyby nie coraz dotkliwsze spadki temperatury. Ognisko nie zawsze jest możliwe, a warto zadbać o komfort termiczny, swój i Twoich gości. Tradycyjne rozwiązania nie będą efektywne podczas użytkowania na zewnątrz pomieszczeń. Jest na ten problem rozwiązanie. Proponujemy promiennik podczerwieni, który dzięki zastosowanej lampie typu GOLD, emituje ciepło i efektywnie ogrzewa nawet przy silnym wietrze. W ofercie posiadamy 3 urządzenia: DESCON DA-IR1500 o mocy 1500W i DA-IR2000 o mocy 2000W ze sterowaniem pilotem.  Oba urządzenia przeznaczone są do zawieszenia min. 1,8m powyżej podłoża.

Trzeci model to promiennik ciepła, podczerwieni na statywie o mocy 2000W, sterowany pilotem - model DA-IR2000RS. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na trwały montaż lub potrzebują często zmieniać ogrzewane obszary wedle swoich potrzeb.

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy ochronności, możliwe jest użytkowanie produktu nie tylko w pomieszczeniach zamkniętych, ale i na zewnątrz np. altanki, wiaty, werandy itp.

Trzymaj się ciepło - wybieraj bezpieczne, sprawdzone konstrukcje.

Oferta naszego sklepu oparta jest o sprawdzonego producenta termowentylatorów i innych typów grzejników elektrycznych, które idealnie sprawdzą się nie tylko podczas jesiennych i wiosennych dni przejściowych, ale także całorocznie. W ofercie naszego sklepu mogą znaleźć Państwo grzejniki olejowe, czy grzejniki konwektorowe, ale także ogrzewanie techniczne jak nagrzewnice elektryczne, nagrzewnice gazowe, nagrzewnice olejowe. Popularna farelka znajduje się na wyposażeniu większości domów letniskowych, ale jest też często wykorzystywana przy dogrzewaniu łazienek, czy bezpośrednio do ogrzania miejsca przebywania.

Przedziały cenowe
Cena
-
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 2545 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
na wysokim poziomie, kontakt telefoniczny bardzo dobry , dosłanie zapomnianej części załatwiono na telefon . POLECAM
2024-04-13
szybka dobra obsługa
pixel