Stojak, uchwyt do szlifierki kątowej  DEDRA 1304 przezonaczony do szlifierek kątowych o średnicy tarczy 180, 230mm

Stojak, uchwyt do szlifierki kątowej DEDRA 1304 przezonaczony do szlifierek kątowych o średnicy tarczy 180, 230mm

169,00 zł

brutto / 1szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena katalogowa:
Możesz kupić za pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt niedostępny
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt niedostępny
Wysyłka
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Kup na raty (oblicz ratę)
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać później, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Po zakupie otrzymasz pkt.
Stojak do szlifierki kątowej 1304 jest przeznaczony do montażu na stole roboczym. Służy do mocowania szlifierek kątowych w rozmiarze 180 mm i 230 mm. Dzięki stojakowi szliferka jest pomocna w powtarzalnym i precyzyjnym cięciu rur, profili itp. Posiada ściski do zamocowania obrabianego materiału oraz osłonę przeciwiskrową.

Cechy:
  • Stojak wykonany z metalu
  • Przeznaczony do szlifierek kątowych 180/230mm
  • Ściski do mocowania obrabianego materiału
  • Osłona przeciwiskrowa
  • Pomocna w powtarzalnym i precyzyjnym cięciu

Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Dedra-Exim Sp. z o.o.Więcej
Adres: 3 maja 8Kod pocztowy: 05-800Miasto: PruszkówKraj: PolskaNumer telefonu: 22 73 83 777Adres email: info@dedra.pl
Symbol
1304
Kod producenta
5902628130402
Symbol
1304
Do pracy szlifierką z tarczą [mm]
180-230mm
Rodzaj
Stojak do szlifierki kątowej
Seria
DEDRA
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 4018 opinii
pixel