Młotek blacharski PU/Nylon DEDRA 13M301 28mm, hikorowy trzonek
Młotek blacharski PU/Nylon DEDRA 13M301 28mm, hikorowy trzonek
Młotek blacharski PU/Nylon DEDRA 13M301 28mm, hikorowy trzonek
Młotek blacharski PU/Nylon DEDRA 13M301 28mm, hikorowy trzonek
Młotek blacharski PU/Nylon DEDRA 13M301 28mm, hikorowy trzonek
Młotek blacharski PU/Nylon DEDRA 13M301 28mm, hikorowy trzonek

Młotek blacharski PU/Nylon DEDRA 13M301 28mm, hikorowy trzonek

  • Dwie twardości
  • Długość: 280mm
  • Średnica: 28mm
  • Poliuretan/nylon
Rozmiar [mm]

45,60 zł

brutto / 1szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena katalogowa:
Możesz kupić za pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt dostępny
Wysyłka
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Młotek blacharski PU/Nylon DEDRA 13M301 28mm, hikorowy trzonek
Młotek blacharski PU/Nylon DEDRA 13M301 28mm, hikorowy trzonek
Rozmiar [mm]:28
Bezpieczne zakupy
Kup na raty (oblicz ratę)
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać później, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Po zakupie otrzymasz pkt.
Młotek blacharski DEDRA 13M301 to narzędzie, przydatne nie tylko w warsztacie blacharskim, ale we wszystkich pracach związanych z cieńszymi blachami, gdzie chcemy uzyskać gładką powierzchnię. Dwuczęściowy obuch wykonany został z tworzywa sztucznego. Jedna jego strona została wykonana z poliuretanu (miękka), druga z nylonu (twarda), a całość połączona stopem cynku. Pozwala to wykorzystanie twardszej lub miększej strony młotka bez konieczności szukania drugiego narzędzia. Młotek blacharski pozwala na precyzyjne i równomierne formowanie blachy bez ryzyka uszkodzeń powierzchni. Młotek sprawdzi się również w czynnościach ogólno-montażowych np. do delikatnego i miękkiego drewna lub podczas dobijania płyt meblowych na kołki, w przypadku których użycie młotka ślusarskiego zostawiałoby nieestetyczne zagłębienia powierzchni. Młotek blacharski DEDRA 13M301 posiada drewniany trzonek z hikory co zapewnia zarówno wysoką wytrzymałość jak i lekkość. Wyprofilowana sekcja na uchwycie dobrze leży w dłoni, zapobiegając wysuwaniu się z młotka z ręki. Połączenie trzonka z obuchem dodatkowo zabezpieczone żywicą syntetyczną.

Cechy:
  • Dwuczęściowy obuch (poliuretan + nylon) - różna twardość w zależności od potrzeb
  • Wygodny, profilowana uchwyt
  • Wysoka wytrzymałość, niska waga - trzonek hikorowy

Dane techniczne:
  • Materiał wykonania: obuch: poliuretan + nylon, trzonek: drewno hikorowe
  • Długość: 280mm
  • Średnica: 28mm
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Dedra-Exim Sp. z o.o.Więcej
Adres: 3 maja 8Kod pocztowy: 05-800Miasto: PruszkówKraj: PolskaNumer telefonu: 22 73 83 777Adres email: info@dedra.pl
Symbol
13M301
Kod producenta
5902628139184
Symbol
13M301
Długość [mm]
28
Materiał trzonka
Drewno - orzesznik/hikora
Rodzaj
Młotek blacharski
Seria
DEDRA
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 3977 opinii
pixel